3 værelser lejlighed på 106m² i Horsens

Emilies Plads 2A, 8700 Horsens, Denmark

10.567 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 31-12-2022

Emilies Plads 2A-B

Ejendommen Ejendommen er opført i seks etager på en eleveret base i et åbent og transparent design. Her er hver etage designet med fire 3-værelses lejligheder, der spænder mellem 90 – 105 kvadratmeter.BoligerneBoligerne er optimeret med et fantastisk lysindfald, der både kan nydes inde i lejligheden og på den tilhørende altan. Boligerne er skabt til en rummelig indretning med lejlighedens hjerte - det åbne køkken-alrum med Invita-køkken og GRAM hårde hvidevarer, der blandt andet indebærer induktionskogeplade, opvaskemaskine og indbygningsovn. Lejlighederne har gulvvarme i de lyse trægulve og stilrene klinker på badeværelset.OmrådetPlaceringen er helt central i Horsens midtby med kort afstand til det aktive og pulserende byliv. Herfra kan indkøb og butikker nås på kun få minutter. Bebyggelsen er lige mellem den gamle bykerne og det nye bycenter omkring Grønlandsvej, der forens i et elegant bykvartar.  Hvis du er interesseret i boligen og gerne vil have en fremvisning, bedes du ansøge boligen og du vil efterfølgende blive Alle boligsøgende kommer i betragtning til boligen i den rækkefølge, de første gang klikker ”Ansøg boligen” på annoncen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

106 m²

Pris

10.567 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

31-12-2022

Altan

Ja

Have

Ja

Pris pr. m²

100 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Emilies Plads 2A, 8700 Horsens, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Horsens

2 soveværelser lejlighed af 61.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 61m²

Jenny Kammersgaards Vej 21, 8700 Horsens, Denmark

8.495 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 68m²

Jenny Kammersgaards Vej 19, 8700 Horsens, Denmark

8.895 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 91m²

Emilies Plads 2B, 8700 Horsens, Denmark

9.131 kr / måned

Populære boligsøgninger