Oprettet for 3 dage siden

2 værelser lejlighed på 68m² i Horsens

Rantzausbakke 82, 8700 Horsens, Denmark

7.900 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-09-2026

Find 2 værelses lejlighed i Horsens | Birch Ejendomme

Det lyse og indbydende køkken-alrum har en god indretning med delvist adskilt køkken og spiseplads samt stue. Det tidløse køkken indeholder alt i hårde hvidevarer. Lejlighedens soveværelse tilgås via alrummet. Soveværelset er opført med to faste skabe. Badeværelset er enkelt og moderne og indeholder alt i hårde hvidevarer. Fra køkken-alrummet har lejligheden udgang til egen altan, som rummer god plads til udendørsbord og stole.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

68 m²

Pris

7.900 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-09-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

116 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rantzausbakke 82, 8700 Horsens, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Horsens

2 soveværelser lejlighed af 87.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 87m²

Rådhustorvet, 8700 Horsens, Denmark

6.495 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 44.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 44m²

Hedvig Billes Top, 8700 Horsens, Denmark

6.500 kr / måned

2 værelser lejlighed på 44m²

Hedvig Billes Top 8, 8700 Horsens, Denmark

6.500 kr / måned

Populære boligsøgninger