Oprettet i dag
Gentoftegade 52, 2820 Gentofte, Denmark
16.808 kr / måned
Boligtype
lejlighed
Værelser
4
Størrelse
128 m²
Pris
16.808 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Pris pr. m²
131 kr
Boligannoncen ligger på Gentoftegade 52, 2820 Gentofte, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Jægersborg