Oprettet for 4 dage siden

3 værelser lejlighed på 90m² i Viborg

Falkevej, 8800 Viborg, Denmark

6.875 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 90 m2 i viborg, falkevej

Nyere bad med vaske-tørre maskine Nyere køkken med spiseplads og opvaskemaskine, kølefryseskab mm. Udgang til sydvest-vendt altan fra stuen. Lejligheden er beliggende i rolig ejerforening. Depotrum i kælderen. Gratis parkering.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

90 m²

Pris

6.875 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Altan

Ja

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Falkevej, 8800 Viborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Viborg

2 soveværelser lejlighed af 101.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 101m²

Dannebrogsgade 7A, 8800 Viborg, Denmark

5.500 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 82m²

Dumpen 20, 8800 Viborg, Denmark

5.628 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 84.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 84m²

Jernbanegade, 8800 Viborg, Denmark

5.895 kr / måned

Populære boligsøgninger