4 rooms apartment of 100m² in Aalborg

Thulevej 18, 9210 Aalborg SØ, Denmark

7.972 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Afdelinger

Afdelingen er opført som etagebyggeri i 1966 med 120 familieboliger og renoveret i 2006 og 2009. Boligerne er løbende moderniseret med individuelle forbedringer på køkken og bad. Boligerne er placeret i store grønne områder, ungdomsklub m/hesteprojekt, legepladser og tæt på universitetet.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

100 m²

Price

7.972 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

80 kr

Map

The listing is located at Thulevej 18, 9210 Aalborg SØ, Denmark

Loading map