Listed today

3 rooms apartment of 115m² in Frederiksberg

Philip Schous Vej 20, 2000 Frederiksberg, Denmark

15.834 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Firkløveren

OBS: Du skal enten bo, arbejde eller studere på Frederiksberg for at komme i betragtning til lejemålet. Dokumentation herfor skal fremvises ved tilbud om leje.Velkommen til FirkløverenEjendom placeret tæt på Peter Bangs Vej Station. Lejlighederne moderniseres løbende ved fraflytning, og en del af 4. sals lejlighederne er i to etager efter inddragelse af tørreloftet.Firkløveren ligger på Jul. Vallentinersvej 17-27, P.G. Ramms Allé 67-73, Philip Schousvej 20-30 . Ejendommen rummer 159 boliger i størrelserne 2 til 5 værelser, der er mellem 63 og 172 kvm.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

115 m²

Price

15.834 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

138 kr

Map

The listing is located at Philip Schous Vej 20, 2000 Frederiksberg, Denmark

Loading map