Listed today

2 rooms apartment of 71m² in Fredericia

Fynsgade 25, 7000 Fredericia, Denmark

6.050 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-11-2025

Gothersgade 53 & Fynsgade 25

Ejendommen Velholdt ejendom opført i 1892 og er centralt beliggende i Fredericia. Boligerne Ejendommen indeholder 5 boliger fra 60 til 164 m². Taglejlighederne er med kviste. Alle lejemål vil ved genudlejning blive gennemgribende renoveret, således at lejer overtager et lejemål i høj kvalitet. Området Gågadeejendom beliggende på hjørnet af Gothersgade og Fynsgade 25 i et attraktivt område med både butikker og boliger.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

71 m²

Price

6.050 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-11-2025

Price per m²

85 kr

Map

The listing is located at Fynsgade 25, 7000 Fredericia, Denmark

Loading map