Listed today
Nerudas Alle 81, 9220 Aalborg Øst, Denmark
8.450 kr / month
Velkommen til Nerudas Allé 97, 2. sal, lejlighed 4 – en rummelig og veldisponeret 4-værelses lejlighed på 83 m², ideel til både børnefamilien, par eller dig, der ønsker ekstra plads til hjemmekontor eller hobbyrum.Boligen indeholder: Fire lyse værelser med mange indretningsmuligheder God rumfordeling med naturligt lysindfald Moderne køkken og badeværelse Rolig placering med skøn udsigt fra 2. sal Mulighed for hund op til 15 kg. Om området:Lejligheden er beliggende i et roligt og grønt kvarter med kort afstand til indkøb, offentlig transport og rekreative områder. Der er adgang til attraktive fællesfaciliteter som hyggeligt fælleshus og orangeri – ideelt til både hverdagsfællesskab og særlige lejligheder. Derudover tilbydes gratis parkering samt adgang til ladestander for elbilsejere.
Velkommen til Nerudas Allé 97, 2. sal, lejlighed 4 – en rummelig og veldisponeret 4-værelses lejlighed på 83 m², ideel til både børnefamilien, par eller dig, der ønsker ekstra plads til hjemmekontor eller hobbyrum.Boligen indeholder: Fire lyse værelser med mange indretningsmuligheder God rumfordeling med naturligt lysindfald Moderne køkken og badeværelse Rolig placering med skøn udsigt fra 2. sal Mulighed for hund op til 15 kg.
Om området:Lejligheden er beliggende i et roligt og grønt kvarter med kort afstand til indkøb, offentlig transport og rekreative områder. Der er adgang til attraktive fællesfaciliteter som hyggeligt fælleshus og orangeri – ideelt til både hverdagsfællesskab og særlige lejligheder. Derudover tilbydes gratis parkering samt adgang til ladestander for elbilsejere.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
83 m²
Price
8.450 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
102 kr
The listing is located at Nerudas Alle 81, 9220 Aalborg Øst, Denmark
Loading map