3 rooms apartment of 135m² in Ringe

Torvet, Ringe, Denmark

8.500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

lejlighed på 135 m2 i ringe, torvet

Stor rummelig 3-værelses lejlighed med en helt fantastisk beliggenhed i Ringe. Der er mange gode muligheder for diverse indkøb samt nogle skønne butikker i Ringe centrum. Derudover byder Ringe på mange gode fritidsaktiviteter samt mange smukke grønne områder. Lejemålet indeholder: Entré, stort dejligt køkken-alrum, soveværelse, to mindre værelser samt et stort flot badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler. Praktisk info: - A conto forbrug dækker over varme og vil blive opkrævet via huslejen. - El, vand og antenne opkræves direkte fra de pågældende forsyningsselskaber. Der er adgang til følgende: - Fælles cykelskur - Fælles tagterasse på 1. sal

Property type

apartment

Rooms

3

Size

135 m²

Price

8.500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

63 kr

Map

The listing is located at Torvet, Ringe, Denmark

Loading map