Gravene, 8800 Viborg, Denmark
4.595 kr / month
Lejligheden fremstår lys og indbydende med flotte, klassiske trægulve og et dejligt lysindfald fra de store vinduer. Boligen får et nyt køkken, som skaber en moderne og funktionel ramme om hverdagen. Her får du et opdateret og stilrent køkken med gode arbejdsforhold og opbevaringsmuligheder. Derudover indeholder lejligheden entré, en rummelig stue med plads til både spise- og opholdsområde samt et lyst soveværelse. Badeværelset er stort og praktisk indrettet, og derudover er der en baggang med vaskemaskine og tørretumbler. Lejligheden er centralt beliggende i Viborg med kort afstand til både indkøb, caféer og øvrige byfaciliteter – samtidig i rolige omgivelser. OBS: Billeder og plantegning er vejledende. Alle vores lejligheder udlejes efter først-til-mølle princippet.
Lejligheden fremstår lys og indbydende med flotte, klassiske trægulve og et dejligt lysindfald fra de store vinduer. Boligen får et nyt køkken, som skaber en moderne og funktionel ramme om hverdagen. Her får du et opdateret og stilrent køkken med gode arbejdsforhold og opbevaringsmuligheder. Derudover indeholder lejligheden entré, en rummelig stue med plads til både spise- og opholdsområde samt et lyst soveværelse.
Badeværelset er stort og praktisk indrettet, og derudover er der en baggang med vaskemaskine og tørretumbler. Lejligheden er centralt beliggende i Viborg med kort afstand til både indkøb, caféer og øvrige byfaciliteter – samtidig i rolige omgivelser. OBS: Billeder og plantegning er vejledende. Alle vores lejligheder udlejes efter først-til-mølle princippet.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
67 m²
Price
4.595 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
69 kr
The listing is located at Gravene, 8800 Viborg, Denmark
Loading map