Listed today

4 rooms apartment of 100m² in Kolding

Max Jørgensens Vej 102, 6000 Kolding, Denmark

11.245 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

MAX JØRGENSENS VEJ 102 1. th, 6000 Kolding – BOLIG MED STOR ALTAN

Denne bolig på 1. sal ligger i et fredeligt og naturskønt område og tilbyder en funktionel indretning. Boligen består af en entré, et rummeligt stue/køkken-alrum, tre værelser samt to badeværelser. Derudover har boligen en stor altan, et skur, én parkeringsplads samt mulighed for leje af flere.Boligen er opført med moderne faciliteter, herunder ventilationsanlæg, gulvvarme og HTH-inventar, vaskemaskine, tørretumbler, kølefryseskab, pyrolyseovn, induktionskogeplade og opvaskemaskine. Lejligheden er beliggende i et roligt boligområde, kun 100 meter fra busstop, 200 meter fra bager og pizzaria, samt 600 meter fra REMA 1000, daginstitution, skole og boldbane. Huslejen er eksklusiv forbrug, som beboer selv afregner direkte med forsyningsselskaberne. Husdyr kan godkendes, så længe de ikke er til gene for de øvrige beboere. Ejendommen har store, grønne områder med kuperet terræn og mindre kløfter. De disponibelt arealer er primært befæstede, mens resten af terrænet er fælles naturgrund uden græsplæne. Der er installeret fælles 11 kW ladestander på matriklen som er forbeholdt beboere.På ovenstående hjemmeside kan du beregne, om du er berettiget til boligstøtte.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

100 m²

Price

11.245 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

112 kr

Map

The listing is located at Max Jørgensens Vej 102, 6000 Kolding, Denmark

Loading map