2 rooms apartment of 52m² in Holbæk

Fyrren 20, 4300 Holbæk, Denmark

9.050 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Moderne 2-værelses lejlighed med altan i Bellishus

Velkommen til denne flotte og indbydende 2-værelses lejlighed beliggende i det attraktive Bellishus i Holbæk. Her får du en moderne bolig med en funktionel planløsning, masser af lys og en dejlig altan.Lejligheden byder på et lyst opholdsrum med åbent køkken og stue i ét, hvilket giver en rummelig og hyggelig atmosfære. De store vinduespartier sørger for et fantastisk lysindfald og skaber en behagelig stemning i hele boligen.Køkkenet fremstår moderne og stilrent med gode opbevaringsmuligheder og integrerede hårde hvidevarer. Soveværelset er rummeligt med plads til både seng og garderobe.Fra stuen er der direkte adgang til en skøn altan, hvor du kan nyde morgenkaffen, aftensolen eller hyggelige stunder med venner og familie.Badeværelset er flot og praktisk indrettet med separat bruseniche.Bellishus er centralt placeret i Holbæk med kort afstand til indkøb, caféer, offentlig transport og grønne områder. Samtidig er der nem adgang til både byliv og naturoplevelser.Highlights:• Lys og moderne 2-værelses lejlighed• Dejlig altan• Åbent køkken-alrum• Moderne badeværelse• Attraktiv beliggenhed i Bellishus• Tæt på indkøb, transport og bylivEn perfekt bolig til singlen, parret eller dig, der ønsker en moderne og nem hverdag i hyggelige omgivelser.Der vil i forbindelse med anmodning om leje af boligen, blive fortaget en kreditvurdering af kommende lejer ved anvendelse af CPR-nummer. Det er ikke tilladt at være registreret i RKI, hvis man vil leje en bolig.OBS! Billederne er ikke fra den specifikke bolig.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

9.050 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

174 kr

Map

The listing is located at Fyrren 20, 4300 Holbæk, Denmark

Loading map