Listed today

2 rooms apartment of 63m² in Fredericia

Nymarksvej 26, 7000 Fredericia, Denmark

6.179 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-10-2022

Nymarksvej 26

Nymarksvej 26-303 ejendomme med hver 6 lejligheder opført i 1936 og renoveret i 2018/19. Beliggende tæt på indkøb og Fredericia centrum.Lejlighederne fås som 2. værelses på ca. 63 m2 og taglejligheder på ca 50m2.Lejlighederne består af en entré, stue, køkken, badeværelse og soveværelse.Der er flotte grå laminatgulve i entré, stue og soveværelse, vinylgulv i køkken og grå klinker på badeværelse.Køkkenet er fra HTH og hvidevarer består af ovn, kogeplade, emhætte og køle/frys. Der er forberedt til at lejer selv kan installere vaskemaskine og tørretumbler i vaskekælderen.Lejer har adgang til egen skøn altan som har både plads til 4 personers bord og en gasgrill.Der er mulighed for parkering i gården. Der er dørtelefonanlæg samt et vaskeri og eget depotrum i kælderen. Alle boligsøgende kommer i betragtning til boligen i den rækkefølge, de første gang klikker ”Ansøg boligen” på annoncen.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

6.179 kr

Rental period

Unlimited

Available from

14-10-2022

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at Nymarksvej 26, 7000 Fredericia, Denmark

Loading map