Listed today

3 rooms apartment of 96m² in Aalborg

Prinsensgade 42, 9000 Aalborg, Denmark

7.495 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Prinsensgade 42 st. th. - lykkebo.dk

Lejligheden byder på et fint køkken, som vores håndværkere i øjeblikket er ved at istandsætte, så det fremstår flot og indbydende ved indflytning. Derudover får du et stort og lyst badeværelse med separat bruseniche. Vores håndværkere er ligeledes i gang med at skifte badeværelsesmøbel Den rummelige stue har et fantastisk lysindfald og god plads til både sofaarrangement og hyggelige stunder. Soveværelset er hyggeligt og har gode muligheder for opbevaring. Det tredje værelse kan anvendes som ekstra værelse i en delelejlighed eller som spisestue/kontor til parret eller familien, der ønsker ekstra plads. En skøn og rummelig lejlighed med mange muligheder og en attraktiv beliggenhed i Prinsensgade. Indretningen er lavet med AI-genererede billeder

Property type

apartment

Rooms

3

Size

96 m²

Price

7.495 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

78 kr

Map

The listing is located at Prinsensgade 42, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map