Listed today
Lollandsgade 35, 9000 Aalborg, Denmark
6.295 kr / month
Lejligheden byder på en skøn og rummelig stue med direkte udgang til svalegang, hvor der er plads til cafébord og stole, perfekt til morgenkaffen eller et glas vin i aftensolen. Det store køkken har masser af skabsplads samt opvaskemaskine, så hverdagen bliver ekstra nem og komfortabel.Her får du et flot badeværelse med plads til vaskemaskine, et hyggeligt soveværelse samt en lys og indretningsvenlig stue med et dejligt lysindfald. Der medfølger desuden eget depotrum i aflåst kælder.Ejendommen fremstår velholdt og moderne med elevator samt systemnøgler og aflåst hoveddør, hvilket giver ekstra tryghed i hverdagen.Udenfor finder du et lukket og hyggeligt fælles gårdmiljø med cykelparkering, grillmuligheder og fælles bord-/bænkesæt ideelt til afslapning og sociale sommeraftener.Beliggenheden er i top med kort afstand til indkøb, fitness, caféer, offentlig transport og grønne områder. Samtidig er der gåafstand til centrum og gågaderne, så du bor centralt uden at gå på kompromis med ro og hyggelige omgivelser.
Lejligheden byder på en skøn og rummelig stue med direkte udgang til svalegang, hvor der er plads til cafébord og stole, perfekt til morgenkaffen eller et glas vin i aftensolen. Det store køkken har masser af skabsplads samt opvaskemaskine, så hverdagen bliver ekstra nem og komfortabel.Her får du et flot badeværelse med plads til vaskemaskine, et hyggeligt soveværelse samt en lys og indretningsvenlig stue med et dejligt lysindfald. Der medfølger desuden eget depotrum i aflåst kælder.Ejendommen fremstår velholdt og moderne med elevator samt systemnøgler og aflåst hoveddør, hvilket giver ekstra tryghed i hverdagen.Udenfor finder du et lukket og hyggeligt fælles gårdmiljø med cykelparkering, grillmuligheder og fælles bord-/bænkesæt ideelt til afslapning og sociale sommeraftener.Beliggenheden er i top med kort afstand til indkøb, fitness, caféer, offentlig transport og grønne områder.
Samtidig er der gåafstand til centrum og gågaderne, så du bor centralt uden at gå på kompromis med ro og hyggelige omgivelser.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
6.295 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Elevator
Yes
Price per m²
97 kr
The listing is located at Lollandsgade 35, 9000 Aalborg, Denmark
Loading map