4 rooms apartment of 110m² in Aalborg

Sigynbakken 90, 9230 Svenstrup, Denmark

11.800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-10-2025

Sigynhaven

Nyopførte rækkehuse i Svenstrup,I Sigynhaven, et nyt og grønt boligområde på Sigynbakken i Svenstrup, finder du 52 rækkehuse. Rækkehusene varierer i størrelse fra 85 m² til 110 m². Ejendommen tilbyder fire forskellige typer rækkehuse, som varierer i størrelse og antal værelser, så du kan finde præcist den bolig, der passer perfekt til dine behov. Alle fire typer rækkehuse er opført i ét plan. Attraktive rækkehuse med gode faciliteter,De 52 nyopførte rækkehuse i Sigynhaven, syd for Aalborg, tilbyder alt, hvad hjertet begærer. Herunder moderne faciliteter, praktiske løsninger og en fantastisk beliggenhed. Her er nogle af de største grunde til, at disse rækkehuse er attraktive. -  Minimum 3 værelser-  Alle rækkehuse er i ét plan-  Egen for- og baghave med hæk-  Alt i hårde hvidevarer i alle boliger-  Udendørs stik

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

11.800 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-10-2025

Garden

Yes

New build

Yes

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at Sigynbakken 90, 9230 Svenstrup, Denmark

Loading map