Listed today
Nerudas Alle 22, 9220 Aalborg Øst, Denmark
8.995 kr / month
Lejlighederne byder på 2-4 værelser, så de passer til både singler og par, og er ligeledes indrettet med en stor køkkenalrum-stue i hjertet af boligen. Herfra er der udgang til en lille terrasse i stueetagen eller en skøn altan, hvor du kan nyde solen. Altanerne er designet med et sort stålværn med håndliste i træ samt en alu-plade i den ene side, så du både har udsyn, læ og privatliv.Alle lejeboligerne har fuld hvidevarepakke med opvaskemaskine, vaskemaskine og tørretumbler fra Electrolux, så du kan minimere husarbejdet og fokusere på at nyde livet.I alle boliger er der – uanset type – lagt vægt på kvalitet.Værelserne er indrettet med indbygget opbevaringsplads, og der er desuden et lille depotrum i alle lejligheder, mens hvert rækkehus har eget skur.Tranders Høje skaber med sin store diversitet en spændende beboersammensætning, hvor både børn, unge, voksne og ældre vil blive en del af en hyggelig landsbystemning.OM BOLIGEN KAN VI FREMHÆVE:- Hund op til 15kg. tilladt- Lamelparketgulve i eg- Gulvvarme i alle boliger- Fuld hvidevarepakke fra Electrolux- Køkken og bad fra JKE Design- Altan eller terrasse til alle boliger- Depotrum i alle boliger-Elevator, Fælleshus, beboerværksted og gæsteboliger- Mulighed for parkering ved alle bygninger
Lejlighederne byder på 2-4 værelser, så de passer til både singler og par, og er ligeledes indrettet med en stor køkkenalrum-stue i hjertet af boligen. Herfra er der udgang til en lille terrasse i stueetagen eller en skøn altan, hvor du kan nyde solen. Altanerne er designet med et sort stålværn med håndliste i træ samt en alu-plade i den ene side, så du både har udsyn, læ og privatliv.Alle lejeboligerne har fuld hvidevarepakke med opvaskemaskine, vaskemaskine og tørretumbler fra Electrolux, så du kan minimere husarbejdet og fokusere på at nyde livet.I alle boliger er der – uanset type – lagt vægt på kvalitet.Værelserne er indrettet med indbygget opbevaringsplads, og der er desuden et lille depotrum i alle lejligheder, mens hvert rækkehus har eget skur.Tranders Høje skaber med sin store diversitet en spændende beboersammensætning, hvor både børn, unge, voksne og ældre vil blive en del af en hyggelig landsbystemning.OM BOLIGEN KAN VI FREMHÆVE:- Hund op til 15kg.
tilladt- Lamelparketgulve i eg- Gulvvarme i alle boliger- Fuld hvidevarepakke fra Electrolux- Køkken og bad fra JKE Design- Altan eller terrasse til alle boliger- Depotrum i alle boliger-Elevator, Fælleshus, beboerværksted og gæsteboliger- Mulighed for parkering ved alle bygninger
Property type
apartment
Rooms
4
Size
83 m²
Price
8.995 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
108 kr
The listing is located at Nerudas Alle 22, 9220 Aalborg Øst, Denmark
Loading map