1 værelse lejlighed på 50m² i Aalborg

Rendsburggade 10D, 9000 Aalborg, Denmark

4.002 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment at Rendsburggade 10 C 9000 Aalborg, Denmark

, apartment at Rendsburggade 10 C 9000 Aalborg, Denmark

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

50 m²

Pris

4.002 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

80 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rendsburggade 10D, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

1 soveværelse lejlighed af 36.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 36m²

Bakkegårdsvej 28G, 9000 Aalborg, Denmark

3.214 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 52.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 52m²

9000, Denmark

3.237 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

9000, Denmark

3.246 kr / måned

Populære boligsøgninger