Oprettet i dag
Kongensgade 31, 6070 Christiansfeld, Denmark
4.390 kr / måned
2 værelses – Kongensgade 31B, 3. tv. – Fredericia I en pæn og velholdt ejendom centralt i Fredericia udlejes denne skønne 2-værelses lejlighed på 58 m², beliggende på 3. sal med et dejligt hav kig. Lejligheden byder på et pænt nyere køkken med alle hårde hvidevarer – herunder opvaskemaskine – som gør hverdagen ekstra komfortabel. Badeværelset er praktisk opdelt med separat toilet og bruseniche. Boligen rummer en dejlig stor og lys stue med en indbydende atmosfære samt et skønt soveværelse med gode indretningsmuligheder. Derudover har lejligheden flotte afhøvlede gulve, dørtelefon samt adgang til fælles vaskeri og cykelskur i gården. Leje pr. mdr. kr. + varme kr. 500,00 + vand kr. 400,00. Depositum kr. .
2 værelses – Kongensgade 31B, 3. tv. – Fredericia I en pæn og velholdt ejendom centralt i Fredericia udlejes denne skønne 2-værelses lejlighed på 58 m², beliggende på 3. sal med et dejligt hav kig. Lejligheden byder på et pænt nyere køkken med alle hårde hvidevarer – herunder opvaskemaskine – som gør hverdagen ekstra komfortabel. Badeværelset er praktisk opdelt med separat toilet og bruseniche.
Boligen rummer en dejlig stor og lys stue med en indbydende atmosfære samt et skønt soveværelse med gode indretningsmuligheder. Derudover har lejligheden flotte afhøvlede gulve, dørtelefon samt adgang til fælles vaskeri og cykelskur i gården. Leje pr. mdr. kr. + varme kr. 500,00 + vand kr. 400,00. Depositum kr. .
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
58 m²
Pris
4.390 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-06-2026
Pris pr. m²
76 kr
Boligannoncen ligger på Kongensgade 31, 6070 Christiansfeld, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Kolding