Lemvigvej, 9220 Aalborg Øst, Denmark
3.601 kr / måned
2-værelses lejlighed (Placeret i den renoverede møllebygning), apartment at Lemvigvej 62-66 9220 Aalborg Øst, Denmark
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
51 m²
Pris
3.601 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Pris pr. m²
71 kr
Boligannoncen ligger på Lemvigvej, 9220 Aalborg Øst, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aalborg