3 værelser lejlighed på 82m² i Aalborg

Strubjerg 56, 9400 Nørresundby, Denmark

6.177 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Denne afdeling har boliger på Strubjerg og Skolevej. Velholdt etageejendom og gedigent murstensbyggeri med 96 lejligheder på adressen Strubjerg 42-56. Opført i 1980. Her er et godt beboersammenhold med en aktiv afdelingsbestyrelse og mange aktiviteter. I afdelingen er der desuden 15 ældreboliger, opført i 1989 beliggende på Skolevej 40-70, og et lille specialcenter med fem beskyttede boliger. Afdelingen ligger tæt på busforbindelser til Aalborg C. og der er kort vej til indkøb, institutioner og skole.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

82 m²

Pris

6.177 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

75 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Strubjerg 56, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 59m²

Stengade 10, 9000 Aalborg, Denmark

4.950 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 55m²

Christiansgade 20, 9000 Aalborg, Denmark

4.967 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Spiesgade, 9400 Nørresundby, Denmark

4.970 kr / måned

Populære boligsøgninger