2 værelser lejlighed på 74m² i Brønderslev

9700, Denmark

5.038 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2026

Apartment at 001 Brønderslev By, Thorvaldsensvej 8, st.th., 9700 Brønderslev

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

74 m²

Pris

5.038 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2026

Pris pr. m²

68 kr

Kort

Boligannoncen ligger på 9700, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Brønderslev

2 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 74m²

9700, Denmark

5.038 kr / måned

2 værelser lejlighed på 74m²

9700, Denmark

5.038 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (74.0 m²) til leje i Brønderslev (9700, Denmark) - rentola.dk