Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 103m² i Odense

Beto Hobby Odense, Søndre Boulevard, 5000 Odense C, Denmark

8.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment for rent at 5000 Odense C, Sdr. Boulevard, Odense C

Nyistandsat 3-4 sals lejlighed ledig straks.Fælles have, udsigt over Ådalen.Forudbetalt leje kan afdrages over 2 mdr.Ingen husdyr. Gerne bofællesskab. Lejligheden er delevenlig.Varme 600, vand 400 + TV.Henvendelse pr.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

103 m²

Pris

8.200 kr

Pris pr. m²

80 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Beto Hobby Odense, Søndre Boulevard, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Ørstedsgade, 5000 Odense C, Denmark

6.600 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 66m²

Pjentedamsgade 28, 5000 Odense C, Denmark

6.800 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 82m²

Nyborgvej, 5000 Odense C, Denmark

6.900 kr / måned

Populære boligsøgninger