2 værelser lejlighed på 65m² i Esbjerg

Willemoesgade 84, 6700 Esbjerg, Denmark

5.285 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

apartment in Esbjerg for 5285 DKK

Roligt område, tæt på indkøb og midtby. Nyere køkken med god skabs plads Mindre fordeler gang. Stor indretningsvenlig stue Pænt badeværelse med brus Soveværelse med adgang til altan Vaskekld. - cykel kld. - trægulve

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

65 m²

Pris

5.285 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

81 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Willemoesgade 84, 6700 Esbjerg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

2 soveværelser lejlighed af 42.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 42m²

Jyllandsgade 50, 6700 Esbjerg, Denmark

4.499 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 56.99 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 57m²

Jafar Hair Studio, Rørkjærsgade, 6700 Esbjerg, Denmark

4.555 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Sjællandsgade 15, 6700 Esbjerg, Denmark

4.687 kr / måned

Populære boligsøgninger