Oprettet for 2 dage siden

2 værelser lejlighed på 65m² i Esbjerg

Willemoesgade 84, 6700 Esbjerg, Denmark

5.728 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-08-2026

apartment in Esbjerg for 5728 DKK

Dejlig rolig beliggenhed, tæt på vand og grønne arealer Nyt køkken med god skabs plads Mindre fordeler gang. Stor indretningsvenlig stue Pænt badeværelse med brus Soveværelse med adgang til altan Vaskekld. - cykel kld. - trægulve -

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

65 m²

Pris

5.728 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-08-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

88 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Willemoesgade 84, 6700 Esbjerg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Sjællandsgade 15, 6700 Esbjerg, Denmark

4.687 kr / måned

Eksempelbillede

1 værelse lejlighed på 42m²

Stormgade, 6715 Esbjerg N, Denmark

4.800 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 55m²

Frodesgade 142, 6700 Esbjerg, Denmark

4.800 kr / måned

Populære boligsøgninger