Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 93m² i København

Hardangergade 3, 2100 København Ø, Denmark

6.045 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Arendal

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

93 m²

Pris

6.045 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

65 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hardangergade 3, 2100 København Ø, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
3 soveværelser lejlighed af 67.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 67m²

Enghavevej 182, 2450 København SV, Denmark

5.355 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 68m²

Toftegårds Allé 8, 2500 Valby, Denmark

5.422 kr / måned

Ny
Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 60m²

Valby Langgade 207, 2500 Valby, Denmark

5.496 kr / måned

Populære boligsøgninger