Oprettet i dag

1 værelse lejlighed på 51m² i København

Vestre Teglgade 18, 2450 København SV, Denmark

9.600 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Bomhuset

Tlf. nr.: Frederiks Brygge kvarteret byder på en blanding af boliger og daginstitutioner, en italiensk café, indkøbsmuligheder og rekreative områder. Snart vil Pladehallen og Pladsen summere af liv med caféer, restauranter, street food og kulturelle arrangementer. Opførelsen af den nye marina er i fuld gang, og langs kajen på træbryggen kan du slappe af, tage en gåtur eller ro en tur i kajak i de charmerende kanaler.

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

51 m²

Pris

9.600 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

188 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vestre Teglgade 18, 2450 København SV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Åbakkevej 23, 2720 Vanløse, Denmark

7.681 kr / måned

2 værelser lejlighed på 53m²

Åbakkevej 29, 2720 Vanløse, Denmark

7.687 kr / måned

Ny

2 værelser lejlighed på 53m²

Åbakkevej 21, 2720 Vanløse, Denmark

7.693 kr / måned

Populære boligsøgninger