Oprettet i dag

3 værelser hus på 82m² i Aså

Egely 26, 9340 Asaa, Denmark

4.818 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Egely

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 110 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 46 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Egely, 9340 Asaa Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

82 m²

Pris

4.818 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

59 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Egely 26, 9340 Asaa, Denmark

Indlæser kort

Populære boligsøgninger