Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 66m² i København

Vanløse Allé 31, 2720 Vanløse, Denmark

12.001 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Ejendomsselskabet Dalhusene ApS

Ejendommen er centralt beliggende i Vanløse mellem Sallingvej og Rebildvej tæt på de attraktive grønne områder ved Grøndalsparken.Beløbet for a conto forbrug er fastsat ud fra forrige lejers forbrug. Der vil blive indhentet oplysninger hos RKI, og er man registreret hos RKI, kan man ikke komme i betragtning til leje af boligen. Der tages forbehold for fejl og evt. lejereguleringer.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

66 m²

Pris

12.001 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

182 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vanløse Allé 31, 2720 Vanløse, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

4 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 55m²

Margretheholmsvej 40, 1432 København K, Denmark

9.645 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 55m²

Vestre Teglgade 18, 2450 København SV, Denmark

9.683 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 55.75 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 56m²

Lone Kellermanns Vej, 2450 København SV, Denmark

9.712 kr / måned

Populære boligsøgninger