Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 67m² i København

Enghavevej 176, 2450 København SV, Denmark

5.546 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Enghaven

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

67 m²

Pris

5.546 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

83 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Enghavevej 176, 2450 København SV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
2 soveværelser lejlighed af 52.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 52m²

Gransangervej 11, 2400 København NV, Denmark

4.517 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 83.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 83m²

Sankt Kjelds Gade 18, 2100 København Ø, Denmark

4.720 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 70m²

Vigerslevvej 43, 2500 Valby, Denmark

5.177 kr / måned

Populære boligsøgninger