Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 67m² i København

Enghavevej 176, 2450 København SV, Denmark

4.283 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Enghaven

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

67 m²

Pris

4.283 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

64 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Enghavevej 176, 2450 København SV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Koldinggade 28, 2100 København Ø, Denmark

3.467 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 66m²

Hammelstrupvej 4B, 2450 København SV, Denmark

4.022 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Skjulhøj Allé 72, 2720 Vanløse, Denmark

4.098 kr / måned

Populære boligsøgninger