Oprettet i dag
Boeck-Hansens Vej 19, 9000 Aalborg, Denmark
9.050 kr / måned
Velkommen til denne skønne lejlighed, der byder på et åbent køkken-alrum med et fantastisk lysindfald, to gode soveværelser samt et depotrum.Boligen indeholder et lækkert Invita køkken med opvaskemaskine, køleskab og fryser samt et nyt og moderne badeværelse veludstyret med vaskemaskine og tørretumbler. Lejligheden har en stor altan, hvor du har rig mulighed for at nyde solen.Beliggenheden er perfekt til dig, der vil bo i et hyggeligt og attraktivt miljø tilbagetrukket fra støj, men samtidig ønsker at bo tæt på byens puls. Kennedy Arkaden og Aalborg Centrum er nemlig kun en 5-minutters cykeltur væk, hvor der er alverdens indkøbsmuligheder og restauranter.Ejendommene er desuden omgivet af skønne, grønne fællesområder med legepladser.Om lejlighederne kan vi fremhæve:• Lyst og moderne nybyggeri• Komplet hvidevarepakke• Hyggeligt og attraktivt miljø• Gåafstand til Aalborg Centrum• Mulighed for kat - hund er ikke tilladt• Parkering medfølger til 1 bil
Velkommen til denne skønne lejlighed, der byder på et åbent køkken-alrum med et fantastisk lysindfald, to gode soveværelser samt et depotrum.Boligen indeholder et lækkert Invita køkken med opvaskemaskine, køleskab og fryser samt et nyt og moderne badeværelse veludstyret med vaskemaskine og tørretumbler. Lejligheden har en stor altan, hvor du har rig mulighed for at nyde solen.Beliggenheden er perfekt til dig, der vil bo i et hyggeligt og attraktivt miljø tilbagetrukket fra støj, men samtidig ønsker at bo tæt på byens puls.
Kennedy Arkaden og Aalborg Centrum er nemlig kun en 5-minutters cykeltur væk, hvor der er alverdens indkøbsmuligheder og restauranter.Ejendommene er desuden omgivet af skønne, grønne fællesområder med legepladser.Om lejlighederne kan vi fremhæve:• Lyst og moderne nybyggeri• Komplet hvidevarepakke• Hyggeligt og attraktivt miljø• Gåafstand til Aalborg Centrum• Mulighed for kat - hund er ikke tilladt• Parkering medfølger til 1 bil
Boligtype
lejlighed
Værelser
3
Størrelse
84 m²
Pris
9.050 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-08-2026
Altan
Ja
Nybyggeri
Ja
Pris pr. m²
108 kr
Boligannoncen ligger på Boeck-Hansens Vej 19, 9000 Aalborg, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aalborg