3 værelser lejlighed på 104m² i Odense

Gartnerbyen 15, 5200 Odense V, Denmark

10.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

Gartnerbyen 9-19

Ejendommen.Drømmer du om en moderne lejelejlighed i Odense med en fantastisk udsigt over natur og skov? I Gartnerbyen findes Bykvarteret med 85 moderne lejligheder. Her er der plads til singler, unge, seniorer, par og børnefamilier, der ønsker at bo i pulserende omgivelser med naturen lige udenfor døren.BoligerneLejeboligerne i Højhuset, Gartnerbyen varierer fra 1 til 4 værelser med størrelser på 48 til 112 kvadratmeter. De smukke lakerede parketgulve i egetræ og de store vinduespartier skaber lyse og imødekommende lejligheder, hvor du let kan præge indretningen efter din smag. Alle lejlighederne er udstyret med køkken fra Svane inklusive alle hvidevarer. På badeværelset finder du også både vaskemaskine og gulvvarme. Flytter du ind i en af de øverste lejligheder, kan du glæde dig over din egen store tagterrasse og ikke mindst den bedste udsigt i hele bygningen.OmrådetSom beboer i Gartnerbyen bliver du en del af en bydel i Odense, der oplever en eksplosiv udvikling. Her finder du alt inden for en radius af fem minutter. Du kan handle på butikstorvet, udforske små butikker eller nyde en frisk gå- eller løbetur i den smukke Tusindårsskov. Bydelen er forbundet af et fantastisk stisystem, der giver mulighed for rolige gåture i det rolige boligområde. Skal du ud af byen, er letbanen og motorvejen let tilgængelige. Som lejer har du også mulighed for at leje en parkeringsplads i området.OBS: Der vil blive indhentet oplysninger hos RKI, og er man registeret hos RKI, vil man ikke kunne leje boligen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

104 m²

Pris

10.500 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Terrasse

Ja

Parkeringsplads

Ja

Pris pr. m²

101 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Gartnerbyen 15, 5200 Odense V, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

Ny
3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Gartnerbyen, 5200 Odense V, Denmark

8.411 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 74m²

Duftrankevej 266, 5200 Odense V, Denmark

8.424 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 88.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 88m²

Ny Vestergade 16, 5000 Odense C, Denmark

8.450 kr / måned

Populære boligsøgninger