Oprettet i går

2 værelser lejlighed på 57m² i Aalborg

Hadsundvej 38C, 9000 Aalborg, Denmark

7.795 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

Hadsundvej 38C, 9000 Aalborg

Velkommen til dit eget private rækkehus centralt i Vejgaard, som ligger i gåafstand til by-midten, busforbindelser, tæt ved motorvej og Aalborg centrum indenfor kort rækkevidde. Rækkehuset er nybygget i 2019. 🏠 Rækkehuset indeholder: • 57 m2 + 22 m2 hems • Åbent køkken med loft til kip med opvaskemaskine • Åben stue i forbindelse med køkken • Soveværelse med skabe • Badeværelse med 2 håndvaske • Egen vaskemaskine + tørretumbler • Egen lukkede gårdhave • Egen p-plads i gården 🐶 Husdyr er tilladt ved udlejers godkendelse. Husleje: 7.795 kr/md Aconto varme: 650 kr/md Aconto vand: 250 kr/md Depositum: 23.385 kr. Lejligheden kan overtages pr. . Der er mulighed for at ansøge om boligstøtte og hos Aalborg Kommune.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

57 m²

Pris

7.795 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Have

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

137 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hadsundvej 38C, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 71m²

Saltholmsgade 2, 9000 Aalborg, Denmark

6.246 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 80m²

Klosterjordet 14, 9000 Aalborg, Denmark

6.250 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Åparken 10, 9000 Aalborg, Denmark

6.275 kr / måned

Populære boligsøgninger