2 værelser lejlighed på 71m² i Kolding

Hestehaven 25, 6000 Kolding, Denmark

4.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Hestehaven

Attraktive rækkehuse der oprindeligt er opført i 1947, men sidenhen bliver løbende moderniseret. Rækkehusene er beliggende en stille vej tæt på indkøb, banegården samt gågaden. Rækkehusene er velindrettet med seperart køkken,bad, et godt værelse samt en stor stue.Hertil er der et redskabsrum samt en lille have.Velbeliggende i den sydlige bydel tæt ved indkøb, flere gode daginstitutioner, Geografisk Have og IBC

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

71 m²

Pris

4.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

59 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hestehaven 25, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

1 soveværelse lejlighed af 40.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 40m²

Hospitalsgade, 6000 Kolding, Denmark

3.927 kr / måned

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 50m²

Rosengade, 6000 Kolding, Denmark

4.000 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 30.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 30m²

Slotsalle, 6000 Kolding, Denmark

4.200 kr / måned

Populære boligsøgninger