Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 73m² i Kolding

Vejrupsgade 2A, 6000 Kolding, Denmark

6.395 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

Hyggelig lejlighed i centrum

Meget hyggelig 2 værelses lejlighed på 73 kvm. Lejligheden indeholder dejligt køkken med komfur, emhætte og køle-/fryseskab samt mulighed for spiseplads. Lys stue. Soveværelse med skabe og et godt badeværelse. Husdyr efter aftale. Mulighed for parkering. Mulighed for deltagelse i fælles vaskeri til kr. 225 pr. måned. Aconto vand og varme: 850/mdr.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

73 m²

Pris

6.395 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Parkeringsplads

Ja

Pris pr. m²

88 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vejrupsgade 2A, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

3 soveværelser lejlighed af 57.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 57m²

Kongeåvej, 6580 Vamdrup, Denmark

5.252 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 54.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 54m²

Bjælderbæk, 6000 Kolding, Denmark

5.395 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 62m²

Søndre Havnegade 4, 6000 Kolding, Denmark

5.406 kr / måned

Populære boligsøgninger