Oprettet i går

2 værelser lejlighed på 51m² i Randers

Rindsvej 23, 8920 Randers NV, Denmark

3.998 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

Lejligheder Rindsvej 23, 2. th. 8920 Randers NV

Roligt beliggende ejendom, tæt på børneinstitutioner og skoler og i gåafstand til indkøbsmuligheder. Der er stor fælles have med græsplæne til ejendommen. Som lejer hos os har du adgang til vores mange professionelle vaskerier tæt på din lejlighed. Alle vaskerier er udstyret med et smart online bookingsystem. Med app'en E-vaskeri kan du nemt booke tider og holde øje med dit forbrug. Du kan også booke direkte på skærmen i vaskeriet. Altaner på de fleste lejemål. Afhøvlede massive trægulve.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

51 m²

Pris

3.998 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Altan

Ja

Have

Ja

Pris pr. m²

78 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rindsvej 23, 8920 Randers NV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Randers

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

Fredensgade 21, 8900 Randers C, Denmark

3.576 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 45.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 45m²

Skelvangsvej 161, 8920 Randers NV, Denmark

3.600 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 60m²

Skolevej 27, 8920 Randers NV, Denmark

3.603 kr / måned

Populære boligsøgninger