Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 119m² i København

Linnésgade 16B, 1361 København K, Denmark

19.585 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-03-2026

Linnésgade 16B

Linnésgade 16B10 nyopførte lejligheder fra m2.* fælles gårdhave på 1. sal * 2 af lejlighederne har egen tagterrasse* elevator* depotrum* husdyr ikke tilladt* leje anslået fra kr. pr. måned + forbrug

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

119 m²

Pris

19.585 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-03-2026

Pris pr. m²

165 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Linnésgade 16B, 1361 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

4 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 96m²

Frederikskaj 2N, 2450 København SV, Denmark

15.677 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 110.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 110m²

Poul Hartlings Gade 5, 2300 København S, Denmark

15.682 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 105.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 105m²

Vordingborggade 6K, 2100 København Ø, Denmark

15.693 kr / måned

Populære boligsøgninger