2 værelser lejlighed på 71m² i Aarhus

Jægergårdsgade 90B, 8000 Aarhus C, Denmark

10.721 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

M. P. Bruuns Gade 36/Jægergårdsgade 90

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

71 m²

Pris

10.721 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

151 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Jægergårdsgade 90B, 8000 Aarhus C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Kalmargade 40A, 8200 Aarhus N, Denmark

8.589 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 67.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 67m²

Kalmargade 40A, 8200 Aarhus N, Denmark

8.589 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 75.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 75m²

Bugthusene 43A, 8250 Egå, Denmark

8.590 kr / måned

Populære boligsøgninger