3 værelser lejlighed på 94m² i Frederiksberg

Bjarkesvej 7, 2000 Frederiksberg, Denmark

6.436 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Møllehuset

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

94 m²

Pris

6.436 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

68 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Bjarkesvej 7, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

C. T. Barfoeds Vej 4, 2000 Frederiksberg, Denmark

5.225 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Philip Schous Vej 24, 2000 Frederiksberg, Denmark

5.227 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 70m²

Mariendalsvej 38B, 2000 Frederiksberg, Denmark

5.233 kr / måned

Populære boligsøgninger