3 værelser lejlighed på 88m² i Aalborg

Spiesgade 82, 9400 Nørresundby, Denmark

8.957 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 14-11-2018

Nørresundby Havnefront II

Boligen kan ikke ansøges via Fu, men alene ved deltagelse til et åbent hus-arrangement, hvor der skal udfyldes en reservationsblanket.  Nærmere tidspunkt for åbent hus findes på øk

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

88 m²

Pris

8.957 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

14-11-2018

Havn

Ja

Pris pr. m²

102 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Spiesgade 82, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Laurits Hauges Vej 8C, 9400 Nørresundby, Denmark

7.195 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 80m²

Danmarksgade 28, 9000 Aalborg, Denmark

7.195 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 89.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 89m²

Lindholm Søpark 6, 9400 Nørresundby, Denmark

7.196 kr / måned

Populære boligsøgninger