2 værelser lejlighed på 65m² i København

Bomhusvej 18A, 2100 København Ø, Denmark

13.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2026

Nyere lys lejlighed i populært område

lejligheden består af en entre, hvorfra man til den ene side kan gå til et badeværelse med toilet, bruseniche samt vaskemaskine/tørretumbler. videre kommer man ind til lejlighedens rummelige køkken og stue, der er i åben forbindelse. soveværelse med indbyggede skabe. ejendommen ligger tæt på gode handlemuligheder, offentlig transport, skole og daginstitutioner samt parker og grønne områder. obs: nye billeder af lejligheden tilgår snarest

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

65 m²

Pris

13.500 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2026

Pris pr. m²

208 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Bomhusvej 18A, 2100 København Ø, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Vestre Teglgade 18, 2450 København SV, Denmark

10.800 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 36.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 36m²

Lærkevej 11, 2400 København NV, Denmark

10.800 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 79.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 79m²

Pladehals Allé 29, 2450 København SV, Denmark

10.852 kr / måned

Populære boligsøgninger