Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 69m² i København

Østerbrogade 85, 2100 København Ø, Denmark

11.950 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

Østerbrogade 105

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

69 m²

Pris

11.950 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Pris pr. m²

173 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Østerbrogade 85, 2100 København Ø, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
2 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 62m²

Ålekistevej 90, 2720 Vanløse, Denmark

9.560 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 69m²

Ålekistevej 74, 2720 Vanløse, Denmark

9.574 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 59m²

Åbakkevej 24, 2720 Vanløse, Denmark

9.588 kr / måned

Populære boligsøgninger