5 værelser lejlighed på 58m² i København

Toldbodgade 53, 1253 København K, Denmark

10.168 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

Pleasant single bedroom in nice shared flat in the City centre

To enhance the community aspect of our properties, we are now only accepting students who have previously lived in a shared apartment and can provide a landlord reference letter as proof. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Boligtype

lejlighed

Værelser

5

Størrelse

58 m²

Pris

10.168 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Pris pr. m²

175 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Toldbodgade 53, 1253 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

5 soveværelser lejlighed af 150.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

5 værelser lejlighed på 150m²

Sankt Jakobs Plads 3, 2100 København Ø, Denmark

8.802 kr / måned

6 soveværelser lejlighed af 52.88 m² - Hyggeligt opholdsområde

6 værelser lejlighed på 53m²

Vester Voldgade 8, 1552 København V, Denmark

9.274 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 55m²

Margretheholmsvej 40, 1432 København K, Denmark

9.645 kr / måned

Populære boligsøgninger