3 værelser lejlighed på 72m² i Helsingør

Rosenkildevej 2A, 3000 Helsingør, Denmark

8.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-03-2025

Rosenkildevej 2A

Denne smukke ejendom ligger i hjertet af Helsingør, tæt på både indkøbs- og shopping muligheder og offentlig transport. Ejendommen er opført i 1802 og rummer 6 boliger. Der er vaskekælder og kælderrum i ejendommen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

72 m²

Pris

8.500 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-03-2025

Pris pr. m²

118 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rosenkildevej 2A, 3000 Helsingør, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Helsingør

Ny
2 soveværelser lejlighed af 54.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 54m²

Sortebrødrestræde 5, 3000 Helsingør, Denmark

7.200 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Stubbedamsvej 4, 3000 Helsingør, Denmark

7.995 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 60m²

Fiolgade 23C, 3000 Helsingør, Denmark

8.000 kr / måned

Populære boligsøgninger