Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 72m² i Kolding

Toppen 1, 6000 Kolding, Denmark

7.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-10-2023

Schørringsvej 1-14 m.fl.

Smukt kvarter med mange fritliggende, unikke ejendomme. Der er brugsret til fælles have samt kælder tilhørende ejendommen.Ejendommen er beliggende i grønne omgivelser og det smukke Stejlbjerganlæg. Området er tæt på byens mange kulturelle tilbud. Munkensdam gymnasium samt de mange uddannelsesinstitutioner er ligeledes indenfor cykelafstand. Ligeledes er ejendommen beliggende tæt på indkøb, fitness mv.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

72 m²

Pris

7.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-10-2023

Have

Ja

Pris pr. m²

100 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Toppen 1, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

3 soveværelser lejlighed af 92.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 92m²

unnamed road, 6000 Kolding, Denmark

5.995 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 60m²

Schjørringsvej 7, 6000 Kolding, Denmark

6.000 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 74m²

Ågade, 6000 Kolding, Denmark

6.110 kr / måned

Populære boligsøgninger