Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 101m² i København

Skjulhøj Allé 72, 2720 Vanløse, Denmark

5.661 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Skjulhøj Allé 72-76

Ejendommen er beliggende i et attraktivt område, tæt på København. Til ejendommen hører en mindre have til brug for ejendommens beboere. Der hører altan til flere af lejlighederne.BoligerneEjendommen indeholder 28 boliger med 2, eller 4 værelser, hvoraf størrelserne varierer fra 43 – 108 m2. Alle lejemål vil ved genudlejning være gennemgribende renoveret, således at lejer overtager et lejemål i høj kvalitet.OmrådetSkjulhøj Alle ligger centralt placeret i Vanløse, i et stille villakvarter, med kort afstand til metro og S-tog.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

101 m²

Pris

5.661 kr

Pris pr. m²

56 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Skjulhøj Allé 72, 2720 Vanløse, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
Eksempelbillede

3 værelser lejlighed på 65m²

Vibevej 49, 2400 København NV, Denmark

4.836 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 108.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 108m²

Vejrøgade 10, 2100 København Ø, Denmark

5.131 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 68m²

Toftegårds Allé 10, 2500 Valby, Denmark

5.422 kr / måned

Populære boligsøgninger