Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 63m² i Odense

Cortex Park 20C, 5230 Odense M, Denmark

7.240 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

skøn 3-værelses lejlighedl i flot og moderne boligkompleks

Flot og indbydende 3-værelses lejlighed, i nyopført boligkompleks. Lejligheden består af entre, badeværelse, soveværelse med tilhørende garderobeskabe samt et dejligt lyst køkken-alrum. Der er opvaskemaskine og vaskefaciliteter i lejemålet. Denne skønne ejendom er tæt beliggende på SDU, erhvervsliv og indkøbsmuligheder, og med kun 2 minutters gang er man ved letbanen, som jævnligt kører rundt i Odense. I midten af komplekset findes et skønt grønt gårdmiljø, hvor der er en stor fællesterrasse, oven på den nedgravet cykelkælder. Få en virtuel oplevelse af det hyggelige gårdmiljø med QR-koden, som findes i billedematerialet. Der er mulighed for at leje en parkeringsplads via APCOA i det nærliggende parkeringshuset. Se mere på APCOASs hjemmeside, hvor du også kan se priser. Pladskode 4530. Udover husleje betales til udlejer for vand og varme. Beløbet figurerer under aconto beløb. El opkræves direkte af det pågældende forsyningsselskab. * Videoen og billederne er ikke fra det specifikke lejemål.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

63 m²

Pris

7.240 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Terrasse

Ja

Parkeringsplads

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

115 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Cortex Park 20C, 5230 Odense M, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

2 soveværelser lejlighed af 67.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 67m²

Odense University Hospital, Søndre Boulevard, 5000 Odense C, Denmark

5.900 kr / måned

2 værelser lejlighed på 67m²

Søndre Boulevard 122, 5000 Odense C, Denmark

5.900 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 69m²

Isgårdsvej, 5000 Odense C, Denmark

5.900 kr / måned

Populære boligsøgninger