3 værelser hus på 75m² i Toftlund

Søndergade 13, 6520 Toftlund, Denmark

5.077 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Søndergade

Afdeligens navn Om afdelingen Elmevej 20 - 30 Toftlund værelses lejligheder i etagebyggeri med kælderrum -- mødelokale/gildesal. Opført 1973 (renoveret 1990-91) Fjernvarme - Afd. har husdyrforbud Afdelingen består af 42 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Søndergade 13, 6520 Toftlund Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

75 m²

Pris

5.077 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

68 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søndergade 13, 6520 Toftlund, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Toftlund

2 soveværelser hus af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser hus på 71m²

Elmevej 24, 6520 Toftlund, Denmark

4.570 kr / måned

3 soveværelser hus af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 102m²

Præstevænget 3, 6520 Toftlund, Denmark

5.829 kr / måned

Populære boligsøgninger