Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 61m² i København

Middelgrundsvej 33, 2300 København S, Denmark

4.651 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Søndergården

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

61 m²

Pris

4.651 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Middelgrundsvej 33, 2300 København S, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
3 soveværelser lejlighed af 88.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 88m²

Vigerslevvej 41, 2500 Valby, Denmark

3.896 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 95.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 95m²

Reykjaviksgade 2, 2300 København S, Denmark

4.029 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 67.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 67m²

Enghavevej 182, 2450 København SV, Denmark

4.120 kr / måned

Populære boligsøgninger